Seks wagi ciężkiej- czyli najlepsze pozycje seksualne, dla osób otyłych

Seks jest ważny w życiu każdego z nas. Bez względu na to ile mamy lat, a także to ile… ważymy!  Każdy z nas jest zaprogramowany tak, że odczuwa on potrzebę bliskości i akceptacji ze strony swojego partnera lub partnerki. Nie ma więc co spekulować, że osoby borykające się z nadwagą całkowicie rezygnują ze swojego życia seksualnego. Nie mniej jednak, mają one te kwestie znacznie bardziej utrudnione, gdyż nie wszystkie pozycje, będą im pasowały.

To jak każdy czuje się w swoim ciele jest kwestią indywidualną, a kluczem jest pozostanie szczęśliwym i czerpanie radości z seksu. Przedstawiamy więc jedne z najlepszych pozycji seksualnych, dla osób z dodatkowymi kilogramami.

Pozycja seksualna na stole

Jedyne czego kochankowie będą potrzebować to solidny stół, który wytrzyma intensywność igraszek. W tej pozycji kobieta wygodnie kładzie się na stole, przez co nie obciąża swojego kręgosłupa, a także stawów rąk i nóg. Mężczyzna, staje pomiędzy jej nogami, przodem do niej i może rozpoczynać penetrację. Pozycja ta, pozwoli kochankom idealnie dopasować głębokość penetracji do możliwości, a także dopasować intensywność ruchów frykcyjnych

Dodatkowo partnerzy mogą okazywać sobie czułość w trakcie stosunku, gdyż stół zapewnia odpowiednie podparcie, a nawet kilka dodatkowych kilogramów, w tej pozycji nie powinno być specjalną przeszkodą. Kobieta może oprzeć swoje pośladki o krawędź stołu, a także wysunąć miednicę do przodu, co pozwoli modyfikować głębokość penetracji. Dobrze jest także, jeśli w miarę możliwości przyciągnie do siebie uniesione nogi lub oprze łydki o ramiona partnera.

Pozycja seksualna na łyżeczkę

Skoro wiemy jak wyglądają ułożone obok siebie łyżeczki w kuchennej szufladzie, nie powinniśmy mieć problemu ze zidentyfikowaniem tejże pozycji. Jest to jedna z wariacji szerokiego wachlarza pozycji “od tyłu”. Nie wymaga ona wiele wysiłku, więc oboje partnerów nie powinno martwić się o swoją kondycję. Dodatkowo jest ona niezwykle łatwa pod względem technicznym i nie wymaga ogromnej sprawności i wygimnastykowania.

Tylna penetracja, jest także relaksująca i znacznie głębsza, co zapewni partnerom całą gamę doznań seksualnych. Sprawdza się nie tylko w seksie waginalnym, ale także w seksie analnym. Partnerzy układają się wygodnie na łóżku, z tym, że partner zajmuje miejsce zaraz za partnerką, a swoim ciałem ściśle do niej przylega. Następnie mężczyzna wprowadza członek do pochwy partnerki od tyłu, a wolnymi rękami może dodatkowo pieścić jej piersi i zasypać kark pocałunkami. Kobieta zaś może delikatnie cofnąć swoją miednicę w kierunku bioder partnera i w miarę możliwości unieść jedną nogę do góry, czym znacznie ułatwi mu penetrację. W tej pozycji, szybko zapomnicie czym tak naprawdę są dodatkowe kilogramy w obliczu tak wielkiej przyjemności.

Pozycja seksualna na rozgwiazdę

Chyba każdy zdaje sobie sprawę z tego jak wygląda rozgwiazda. Właśnie w takiej samej pozycji musi ułożyć się partnerka, najlepiej na wygodnym, miękkim łóżku. Oczywiście kobieta musi leżeć na plecach. Mężczyzna natomiast ma za zadanie położyć się na lewym boku, najlepiej pod kątem czterdziestu pięciu stopni względem swojej partnerki. Kobieta układa swoją lewą nogę, pod uniesionym prawym udem swojego kochanka.

Jej prawa noga z kolei ma spoczywać na lewym udzie partnera. Podczas tej pozycji oboje kochanków musi wykazać się zaangażowaniem, gdyż oboje mogą wykonywać delikatne i nieznaczne, koliste ruchy bioder. W przypadku osób z nadprogramowymi kilogramami, pozycja ta będzie idealna, ponieważ partnerzy w trakcie seksu nie będą napierać na siebie ciężarem swoich ciał.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *